Podnikatelská exkurze: návštěva členských firem

15/06/2022

Více než dvě desítky podnikatelů se v minulém týdnu sešly, aby navštívily další firmy z rodiny Český Goodwill, poznaly jejich provozy a nasdílely si podnikatelské zkušenosti.

Tentokrát se členové KPCG (Klub Partner Český Goodwill) a rodiny Český Goodwill sešli ve Středočeském kraji a program byl opravdu nabitý. Nejprve delegace navštívila výrobce společnost RYOR, která je výrobcem přírodní kosmetiky a finalistou kategorie Inovace Český Goodwill 2015. Jana Stránská, která aktivní vedení firmy postupně přebírá po své mamince Evě Štěpánkové, zakladatelce společnosti, představila podnikatelský příběh a přítomné zasvětila do tajů výroby voňavých a pečujících produktů.

Následně hosté zamířili do společnosti BEZNOSKA, která vyrábí medicínské vybavení a kloubní náhrady a za jednu z nich - rostoucí dětskou endoprotézu - v roce 2018 získala firmového oscara v kategorii Inovace Český Goodwill. 

Odpoledne už na podnikatele čekali zástupci společnosti ERVOeco, aby jim představili svou unikátní technologii zpracování odpadu, za kterou firma získala ocenění v kategorii Inovace Český Goodwill 2020.

V podvečer ti nejvytrvalejší účastníci navštívili také společnost HPCG, která je autorem a pořadatelem projektu Český Goodwill. Spolu s představením vlastního podnikatelského příběhu a aktivit zde na hosty čekala afterparty, během níž diskutovali získané poznatky a sdíleli nabyté dojmy. 

Jednalo se letos již o třetí klubové setkání členů rodiny Český Goodwill a KPCG. Po lednovém Výročním setkání laureátů ocenění Český Goodwill, které se letos uskutečnilo již posedmé, se v dubnu sešli na Adventure day s Podpatky na plynu. Další příležitost pro navazování hlubší kontaktů mezi členy přináší tradiční Letní setkání v červenci, které letos netradičně účastníkům nabídne možnost vychutnat si vysokou kulturu u příležitosti konání největšího festivalu symfonické dechové hudby na světě Sounds of Zofin.

Zdroj: HP N Media 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů