HPCG | autor a pořadatel projektu

HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group) vyrostla se svými klienty jako strom.

Kořeny představuje strategické poradenství v oblasti řízení podniku, kmenem stromu HPCG je marketingové poradenství a fullservice podpora vedoucí ke koruně pomyslného stromu - značce. Vše, co děláme, od optimalizace obchodních a marketingových procesů, přes implementaci procesů až po realizaci kampaní, je podřízeno efektivnímu budování značky - koruny stromu HPCG.

 "Když kořeny sahají hluboko, není třeba bát se větru"

HPCG poskytuje svým klientům ucelené obchodní a marketingové poradenství a v případě jejich přání zajišťuje i následné služby od návrhu až po realizaci, neboli od kořene až po korunu našeho stromu HPCG. Struktura skupiny pak zaručuje, že jsou tyto služby poskytovány maximální efektivně, neboť jsou vždy nahlíženy komplexně, se znalostí všech souvislostí a důsledků, a zároveň nedochází ke zbytečnému duplikování jednotlivých činností.

Jsme hrdí, že HPCG je 1. českou poradenskou skupinou, která již od roku 2008 poskytuje ucelené strategické poradenství a návazné marketingové a komunikační služby zaměřující se na budování značky ve smyslu goodwillu značky. Tvoříme goodwill - tvoříme aktivní hodnoty Vaší firmy. 

Naší misí je poskytovat kvalitní ucelené poradenství v oblasti řízení podniku a budování značky a tím přispívat k rozvoji podnikatelského prostředí v České republice. 

Naší vizí je stát se partnerem první volby všem, kdo mají zájem budovat svou silnou značku na stabilních základech odpovědného podnikání. 

Společenská odpovědnost

V HPCG vyznáváme tradiční hodnoty etického jednání a zakládáme si na budování dlouhodobých, férových a transparentních vztahů s našimi klienty, zaměstnanci a obchodními partnery. 

Misí HPCG je přispívat k rozvoji podnikatelského prostředí v České republice, proto již od roku 2013 pořádá projekt Český Goodwill, ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží. 

Náš závazek společenské odpovědnosti bereme vážně, a tak aktivně podporujeme a přispíváme na charitativní projekty, jsme šetrní k životnímu prostředí a pomáháme edukovat v oblasti etického jednání.

Snažíme se pomáhat všude, kde je to v našich silách.

Více se dozvíte na www.hpcg.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů