Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Ryor a.s. – EVA ŠTĚPÁNKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Česká firma s přírodní kosmetikou RYOR byla založena v roce 1991 paní Evou Štěpánkovou a dodnes je rodinným podnikem. Z původní firmy o dvou lidech se rozrostla do současné podoby, kdy má společnost okolo 80i zaměstnanců a vyrábí na 200 výrobků. Dnes své produkty vyváží RYOR do více než 20i zemí světa, obchodní partnery má například v Rusku, na Ukrajině, Bulharsku, Německu, Řecku, Nizozemí, Španělsku, Finsku, Norsku, Velké Británii, Irsku, USA, Arabských emirátech, či Tchajwanu.

V roce 1997 byl v Kyšicích u Unhoště v okrese Kladno otevřen moderní výrobní areál, kde se vyrábí a distribuuje veškerá produkce firmy RYOR. Jsou zde soustředěna všechna odvětví, která patří k výrobě přípravků a jejich prodeji. Téměř 3000 m2 plochy splňuje vysoké nároky kladené na kosmetickou výrobu a zajišťuje pohodlné profesionální zázemí firmy.

Všechny vyráběné přípravky RYOR jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy. Tři pětiny produkce RYOR představuje široký sortiment maloobchodních výrobků pro ošetření pleti a těla, zbývající produkty jsou určené pro profesionální kosmetické salony. Žádné z výrobků firmy nejsou testovány na zvířatech.

Za dobu své existence získala firma RYOR i její zakladatelka, paní Eva Štěpánková, mnoho národních i mezinárodních ocenění. O svůj úspěch se společnost RYOR neváhá podělit, a tak například dlouhodobě podporuje Nadační fond Slunce v Unhošti.

Firma vyrábí ve Středočeském kraji

Co mě nezabije, to mě posilní.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Eva Štěpánková, předsedkyně představenstva Ryor a.s.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Samozřejmě radost. Člověk je rád, když jeho snahu někdo ocení.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Rádi bychom byli dalším podnikatelům příkladem, především v tom, že firma může podnikat v rámci férových a tradičních hodnot a dokáže pečovat nejen o zákazníka, ale i o své zaměstnance a o okolí.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Firmy nejčastěji zmiňují charitu, i my se jí zabýváme. Spolupracujeme s různými organizacemi, ale nejvíce se zaměřujeme na pomoc Nadačnímu fondu Slunce, který založila Dr. Dvořáková, což je člověk na svém místě. Vidíme, že finance i další nefinanční prostředky jsou využity smysluplně. Dále bychom mohli zmínit rodinné prostředí firmy, férové chování k zaměstnancům, k obchodním partnerům i zákazníkům, nicméně toto považujeme za samozřejmost.

Důvod nominace

Byla založena v roce 1991 a dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Provádí cílené osobní poradenství prostřednictvím speciálních poraden na prodejnách a na svém blogu. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20 zemí světa. Paní zakladatelka Ing. Eva Štěpánková, je pravidelně oceňovaná v různých tuzemských i zahraničních soutěžích.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů