Darujte goodwill! Český Goodwill na rok 2017

02/12/2016

Dvanáct podnikatelů, kterých si lidé váží, přijalo výzvu a stalo se tváří kalendáře Český Goodwill 2017, který v říjnu představila společnost HPCG, pořadatel ocenění Český Goodwill. Portréty podnikatelů vytvořil světoznámý umělec Jaromír Švejdík, alias Jaromír 99, z jehož pera pochází například komiks a film Alois Nebel a řada dalších ceněných děl. 

Každý z vážených podnikatelů připojil ke svému portrétu také svůj motiváční citát, pod který se podepsal. Produkce kalendáře si vzali na starost odborníci z Tiskárny Libertas, kteří použili ty nejlepší tiskařské technologie a speciální barvy. Vznikl tak zcela unikátní kalendář, kteří bude ozdobou každé zdi, na které se objeví. Z limitované edice kalendáře nyní zbývá už jen 99 kusů.

Kalendář Český Goodwill 2017 vznikl jako malý dárek k 5. výročí ocenění Český Goodwill, které nastane v příštím roce. Výtěžek z prodeje kalendáře bude navíc věnován nadačnímu fondu MAMA-Foundation, který v rámci projektu Plňme přání realizuje životní sny všech, kteří si je nemohou splnit sami. Reprezentativní kalendář Český Goodwill 2017 si můžete nechat opatřit logem vaší společnosti, a bude tak skvělým promo dárkem pro vaše kolegy i obchodní partnery.

Objednejte si váš kalendář ještě dnes, potěšte své blízké a připojte se společně k myšlenkám projektu Český Goodwill. Více o kalendáři a objednávkový formulář naleznete zde.

Kalendář Český Goodwill 2017 představuje 12 podnikatelů, kterých si lidé váží, v unikátním podání Jaromíra 99

Slavnostní křest kalendáře Český Goodwill 2017 se uskutečnil 4. října 2016. Pozvání na tuto VIP akci přijali partneři projektu a podnikatelé, za jejichž podpory kalednář vznikl. Osobně se zúčastnil také autor portrétů Jaromír 99. Autogramiáda, rozhovory s umělcem a celý večer proběhl ve velmi přátelské a inspirativní atmosféře přímo v tiskárně, kde kalendář spatřil světlo světa.

Mezi portrétovanými podnikateli je také Bohuslava Šenkýřová (Vysoká škola finanční a správní), marmeládová královna Blanka Milfaitová a další osobnosti Českého Goodwillu.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů