Zájem o hlasování atakuje rekordní ročník 2014

28/09/2016

Zájem veřejnosti zvolit Osobnost ČG 2016 je skutečně veliký. Za tři týdny dorazilo na konta firem, které postoupily do finále 4. ročníku projektu - ocenění Český Goodwill 2016 - téměř 10 000 hlasů.

Nejvíce hlasů dosud lidé poslali v roce 2014, tehdy celkový počet všech hlasů po skončení hlasování, činil přes 11 700. Velkou bitvu mezi sebou přitom svedli především Pavel Makovský, ředitel LIGS University, a marmeládová královna Blanka Milfaitová. Ta nakonec přeci jen získala větší přízeň veřejnosti a s ní i titul Osobnost Českého Goodwillu 2014.

Stala se tak druhou ženou v pořadí, jež získala prvenství v hlavní kategorii veřenosti - Osobnost ČG (v premiérovém ročníku 2013 zvítězila Michaela Hustá, majitelka soukromé oční kliniky OČNÍ EU). Převahu žen v této kategorii přerušil ve třetím ročníku Václav Kádner, majitel rodinné firmy Lesoservis, který titul Osobnost získal loni.

Aktuální stav naznačuje, že muži skóre nevyrovnají. Sice v průběhu měsíce září, ve kterém hlasování probíhá, přední příčky obsadili muži, avšak ve třetím týdnu hlasování se jazýček vah opět přiklonil ve prospěch něžného pohlaví. Skokanem týdne se stala firma Bambutik Dany a Adama Jermanových, která se postupně z páté příčky prosadil až na třetí pozici.

Nic ovšem dosud není rozhodnuto. Příklad 2. ročníku projektu Český Goodwill v roce 2014 ukázal, že souboj probíhá až do posledních chvil. Poslední hlas tehdy přišel krátce před půlnocí. A v letošním ročníku ještě zbývají celé 2 dny, než se hlasování uzavře...

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů