Rodina Český Goodwill se rozrostla o 75 vážených firem, hlasujte pro Osobnost ČG

01/09/2016

75 podnikatelů a společností, kterých si lidé váží, přijalo závazek v podobě nominace na ocenění Český Goodwill a uchází se ode dneška o přízeň veřejnosti v hlasování. To potrvá celý měsíc, tedy do pátku 30. září. Veřejnost v něm rozhodne o čtvrtém nositeli titulu Osobnost ČG.

Každý hlasující má přitom jeden hlas, který může věnovat firmě, jejíž nominační medailonek ho nejvíce zaujme. "Na přípravě medailonků jsme společně s finalisty pracovali téměř celý srpen," přibližuje manažerka projektu Český Goodwill Markéta Nová. "Prvotní návrh medailonku jsme připravili firmám na základě veřejně dostupných informacích, přičemž jsme nejčastěji čerpali z webových stránek nominovaných firem," dodala s tím, že někdy se jednalo doslova o detektivní práci.

Návrh medailonku obdrželi finalisté k revizi, doplnění a dalším úprávám, které uznali za vhodné. Doplnili logo a fotogragie, někdy také video - video je novinkou letošního 4. ročníku - a na základě těchto materiálů pak tým Český Goodwill zpracoval on-line verzi nominačního medailonku. Před uveřejněním o včerejší půlnoci si finalisté své on-line medailonky ještě kontrolovali a u některých probíhaly závěrečné úpravy.

V tuto chvíli jsou již všechny hotové medailonky zveřejněny "naostro" a připraveny k hlasování veřejnosti, které rozhodne o tom, kdo se stane Osobností Českého Goodwillu 2016. V loňském roce se jí poprvé stal muž - majitel firmy Lesoservis Václav Kádner zvítězil se ziskem 1212 hlasů. V roce 2014 stejně jako v premiérovém ročníku 2013 kralovaly ženy - marmeládová královna Blanka Milfaitová (2014) a majitelka soukromé oční kliniky Michaela Hustá (2013). Vyrovnají letos muži skóre nebo opět posílí svou převahu ženy?

O tom může rozhodnout právě Váš hlas.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů