11 cen si rozdělili tazatalé květnových rozhovorů

26/06/2016

Dalších 11 šťastlivců obdarovaly v květnu a červnu firmy v rámci projektu Český Goodwill. Celkem již získalo odměnu v souvislosti s on-line rozhovory na Facebooku Český Goodwill 55 tazatelů, kteří zpovídaným zástupcům nominovaných firem položili nejlepší otázky.

V posledním třetím kole se uskutečnily tři rozhovory. Na otázky publika v květnu odpovídali Miroslav Krištof (LORIKA CZ), Adéla Zrubecká (Nobilis Tilia) a závěrečného rozhovoru se ujal Petr Hlavatý, zakladatel a partner české poradenské skupiny HPCG, která je pořadatelem ocenění Český Goodwill.

Odměny, které potěšily autory nejlepších dubnových dotazů, věnovaly samy 'zpovídané' firmy.

Přehled výher a výherců za měsíc květen:

Mirakulum - volné vstupenky do zážitkového parku: Václav Filipec, Markéta Heinrichová

Nakladatelství Mladá Fronta - román Pokračovatel rodu: Jana Morávková, Renáta Šulcová, Marta Falharová

OČNÍ EU - kosmetika Teoxane: Lucie Voznicová, Milena Čermáková, Vladimíra Šajtarová

Nobilis Tilia - kosmetický balíček: Lucie Voznicová, Jana Morávková, Milena Ludvíková

V květnu a červnu Český Goodwill odměnil 11 tazatelů

Pokud jste květnové rozhovory nestihli, můžete si je připomenout v následujících článcích:

"U nás je rodina prioritou," prozradil Miroslav Krištof a

"Řiďte se vlastním nosem," radí Adéla Zrubecká.

On-line rozhovory na Facebooku Český Goodwill probíhaly také v březnu a dubnu. Celkem měla veřejnost možnost vyzpovídat 16 vážených podnikatelů, kteří se dosud zúčastnili projektu Český Goodwill. Odměnu za nejlepší otázky celkem získalo 55 tazatelů.

V květnu zároveň na Facebooku Český Goodwill odstartovala soutěž Co víte o Českém Goodwillu? Soutěžící, kteří prokáží nejlepší znalost ocenění Český Goodwill, se mohou těšit na velmi zajímavé odměny. Závěrečné 11. soutěžní kolo bude vyhlášené příští týden a spolu s ním také celkové vítězné pořadí.

V neposlední řadě stále trvá možnost pro všechny vyjádřit veřejné uznání podnikateli nebo společnosti, kterých si lidé váží, prostřednictvím nominace na ocenění Český Goodwill. Nominovat lze jednoduše prostřednictvím on-line formuláře, ale už jen do čtvrtka 30. června!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů