NOVINKY V 7. ROČNÍKU OCENĚNÍ: Český Goodwill 2019 má novou kategorii

20/05/2019

Ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill, pořádané poradenskou firmou HPCG od roku 2013, doznává postupem času změn. Nejvýraznější novinkou pro letošní 7. ročník projektu jsou změny v nominačních kategoriích. Na jedné straně došlo ke sloučení kategorií Partner a Mecenáš (informovali jsme vás zde), na straně druhé vznikla nová kategorie Made in Czechoslovakia.

Výsledný počet tak zůstává stejný: 4 základní nominační kategorie, jak jste zvyklí. Zároveň se všichni finalisté budou ucházet o přízeň veřejnosti, která svým hlasováním volí lídra, jenž vyniká ve svém oboru, výrazným způsobem se zasazuje o celkové šíření „dobré vůle“ a je silným pozitivním vzorem pro ostatní.

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Trojici základních nominačních kategorií Tradice, Inovace a Partner od letošního 7. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2019 doplnila zbrusu nová kategorie Made in Czechoslovakia.

„Název odkazuje na značku, která v minulosti nesla slávu českých výrobků po celém světě,“ vysvětlila ředitelka HPCG Lenka Hlavatá s tím, že tento odkaz není náhodný. „Cílem této kategorie je ocenit firmy, které pokračují v tradičním odkazu, i dnes šíří dobré jméno, pověst našeho průmyslu i služeb v zahraničí, a díky nimž značka Made in Czechoslovakia dál žije,“ uzavřela. 

Navíc, do této kategorie můžete nominovat jak české, tak slovenské, případně československé firmy. Dochází tak zároveň k symbolickému spojení ocenění Český Goodwill a Slovenský Goodwill, jak předurčily loňské oslavy 100. výročí Československa.

Zaujala Vás tato novinka? Nominujte ještě dnes firmu, které si vážíte. Vaši nominaci odešlete jednoduše online prostřednictvím nominačního formuláře. Termín pro podávání nominací končí 30. června.

Zdroj: red

#ČeskýGoodwill #FirmovéOscary #Oceněníprofirmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů