Český Goodwill 2019

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Nominace 2019

* povinné údaje

1. Koho nominujete

Uveďte jméno a příjmení osoby nebo úplný název společnosti, kterou nominujete.

2. Kontaktní údaje nominované/ho

Uveďte jméno a příjmení osoby, které si vážíte.
Uveďte místo působení nominované/ho, v případě celorepublikové nebo nadnárodní působnosti uveďte region, za který společnost nominujete, např. Pardubice, Střední Čechy, Slezsko...
Uveďte předmět podnikání, kterým se nominovaná/ý zabývá, např. stavebnictví, potravinářství…, pokud má více předmětů podnikání, uveďte buď hlavní, nebo ten, pro který nominujete.
Uveďte jeden či více důvodů, pro které si Vaší/Vašeho nominované/ho vážíte a o kterých chcete, aby se dozvěděli i ostatní. 120 - 1900 znaků.

3. Nominační kategorie

Navrhněte kategorii, o které se domníváte, že bude Vaší nominaci nejlépe vyhovovat. Pokud se nebudete moci rozhodnout, nemusíte vyplňovat, nebo zaškrtněte možnost „Nedokáži jednoznačně zařadit“. *

Nominováni mohou být podnikatelé a společnosti, které aktivně přispívají k udržování či oživování tradice českých výrobků a služeb.
Nominováni mohou být podnikatelé a společnosti, kterým se daří skloubit inovativní snahy se záměrem zachovat a rozvíjet tradiční hodnoty.
Nominováni mohou být podnikatelé a společnosti, které se chovají odpovědně a transparentně ke svým stakeholderům, zejména pak zaměstnancům a obchodním partnerům, stejně jako investorům či akcionářům, a jsou jim spolehlivým a důvěryhodným partnerem.
Nominováni mohou být podnikatelé a společnosti, které jsou ohleduplné ke svému podnikatelskému, ekonomicko-sociálnímu a životnímu prostředí a aktivně se zasazují o jeho kultivaci a záchranu.

4. Vaše kontaktní údaje

Uveďte prosím Vaše úplné a správné kontaktní údaje, abychom Vás mohli v případě potřeby kontaktovat.

5. Doplňující informace

 • Váš vztah k nominované/mu
 • zaměstnanec
 • obchodní partner
 • akcionář
 • společník
 • investor
 • rodinný příslušník
 • přítel(kyně)
 • kamarád(ka)
 • jiný
Vyberte se seznamu.
Chcete-li ještě zdůraznit váhu Vaší nominace, zde můžete uvést referenční osoby, které Váš nominační důvod potvrdí. Prosíme uveďte nejlépe 2 reference ve tvaru: jméno a příjmení, e-mailové a telefonní spojení, na kterém můžeme referenční osobu(y) kontaktovat.

Souhlas s informováním nominovaného *

Pokud souhlasíte, aby byl Váš/Vaše nominovaný/á informován/a o tom, kdo jej nominoval, zaškrtněte ano. V opačném případě zvolte možnost NE.
 • Kde jste se o projektu Český Goodwill dozvěděli?
Napište prosím číslo dva:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů