SOS Růže s.r.o.

Kateřina Hedbavná

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Kateřina si ve svých 22 letech založila firmu SOS růže. Kamennou prodejnu květinářství mohou lidé navštívit v Plzni. Květiny si lze objednat také on-line, firma nabízí rozvoj květin v okolí a díky velkému zájmu i do Karlových Varů v Prahy.

Všechny nabízené květiny firma nakupuje na holandských burzách. Země původu se mění podle ročního období a aktuální nabídky pěstitelů. Nejčastěji květiny pocházejí z Holandska, Keni, Etiopie, Ekvádoru a Kolumbie. Vždy ale SOS růže spolupracuje s pěstiteli, kteří dbají na životní prostředí, případně jsou součástí Fair Trade programu.

Společnost stále zkouší nové kombinace a snaží se posouvat kupředu. Specifikem SOS růže je aukce květin, kterou pořádá na své facebookové stránce. Zde mohou zájemci výhodně vydražit květiny, na kterých se Kateřina a její přítel učili lépe či novým stylem vázat.

S úsměvem jde vše.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu


Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Radost zákazníků a změna pohledu na květiny.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete? 
Ráda jezdím na koni a ráda cestuju, ale čas na to moc není.

Kterou z Vašich vlastností dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
Dochvilnost.

Odpovídala Kateřina Hedbavná, majitelka firmy SOS růže

Důvod nominace

Přináší nový pohled na prodej květin v Plzni, přístup k zákazníkovi jako takovému je úžasný.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů