LORIKA CZ | zlatý partner

LORIKA CZ je ryze česká rodinná firma, která již od roku 1993 zajišťuje služby hygienického servisu. Sídlo společnosti je v Olomouci, pobočky má v Teplicích v Čechách a v Náchodě a síť regionálních obchodních zástupců pokrývající celou ČR.

 

LORIKA CZ nabízí široký sortiment produktů personální a průmyslové hygieny především pro automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl. Hlavními produkty jsou utěrky, rohože, pracovní židle, ochranné pomůcky a rukavice. Společnost rovněž nabízí širokou škálu dávkovacích systémů a náplní pro kanceláře, obchodní centra, restaurace, domovy důchodců, školy, lázně, nemocnice a mnohá další zařízení. Stále více produktů je vyráběno a dodáváno pod privátní značkou ARIOSO®.  Mezi novější projekty pak patří vonný program a dodávky a vývoj pokladních systémů pro restaurace, hotely a obchody. Součástí aktivit je provozování vlastního fastfoodu pod značkou ARKTIC®.

 

Nedílnou součástí činností firmy je i podpora charitativních a misijních projektů a organizací, mezi které patří především dětský domov v Nepálu, nadace Mezinárodní potřeby, Likvidace lepry a Operace Mobilizace.

 

Zakladatel a majitel firmy Miroslav Krištof je nositelem ocenění Mecenáš Českého Goodwillu 2015 a od roku 2017 i čestným ambasadorem projektu.

 

Více se dozvíte na www.lorika.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů