AutoTechnologi | Partner slavnostního večera

AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí. Vytvořit kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Afalterbachu. Tam jsem se začal zajímat i o individuální úpravy vozidel. 

Dnes, po úspěšném získání autorizace servisu Mercedes-Benz a vybudování certifikované karosárny a lakovny, naše společnost nabízí komplexní služby, disponuje nejmodernějšími technologiemi, investuje do nových technologií, si troufám říci, že AutoTechnologi patří mezi jedny z nejrychleji se rozvíjejících společností v oboru automotive. A toho jsme dosáhli především díky profesionálnímu týmu lidí, které tato práce opravdu baví, dělají s láskou své řemeslo a mají vysokou motivaci na kvalitu práce a služeb.

Hlavním cílem naší práce je především vnímání přání a potřeb našich zákazníků. A důkazem toho je dnes již téměř 3000 spokojených klientů, kteří využili našich servisních služeb, prodeje, nákupu nebo pronájmu vozidla.

Přesto, je před námi stále mnoho práce, protože se nadále snažíme posouvat naše hranice a zvyšovat kvalitu i komfort služeb.

Rádi vás přesvědčíme, že jsme tou správnou volbou pro vás i vaše vozidlo.

Jan Popelář
Jednatel a zakladatel AutoTechnologi s.r.o.

www.autotechnologi.cz
www.amg-praha.com 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů