FTV Prima | mediální partner

 

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX a Prima LOVE.

Skupina Prima provozuje v České republice vysílání pěti volně šířených televizních stanic a nově i kanál s posunutým programem Prima +1 pro zákazníky Skylinku. Hlavní stanicí je plnoformátová TV Prima pro celou rodinu, na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, třetí je Prima LOVE zaměřená na oblíbené seriály a televizní zábavu. V portfoliu skupiny nechybí ani dokumentární kanál Prima ZOOM. Nejmladším přírůstkem do televizní rodiny je stanice Prima MAX, která je zaměřena na filmovou zábavu. Skupina Prima má široké portfolio webů (např. iPrima.cz, Prima COOL, Prima PLAY, Prima STYLE, Prima ŽENY, Prima FRESH). Průměrný měsíční zásah stanic skupiny Prima je více než 91 % dospělé populace ČR, společně s online portfoliem je pak zásah ještě vyšší, díky čemuž je skupina Prima jednou z nejsilnějších mediálních společností v České republice.

V roce 2016 dosahovala skupina průměrný share v cílové skupině 15–69 let v prime time 22,75 % (meziroční nárůst o 1,01 p. b.). Nejúspěšnějším pořadem televize Prima v roce 2016 byla soutěž Pevnost Boyard, kterou průměrně sledovalo 997 000 diváků (průměrný share 27,95 %). Úvodní díl vysílaný 3. září zhlédlo rekordních 1 343 000 diváků (share 41,33 %). Nejúspěšnějším seriálem skupiny Prima se stalo Ohnivý kuře, jehož díly si průměrně nenechalo ujít 979 000 diváků (share 24,56 %). Nejsledovanější epizodu 4. května si pustilo 1 117 000 diváků (share 27,35 %).

Více na www.iprima.cz/o-ftv-prima

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů