Etnetera Group | stříbrný partner

Už více než 27 let pomáháme digitalizovat české podnikání. Jsme tvůrci moderních softwarových řešení, ale také v rámci zajišťujeme digitální analytiku, kreativní kampaně, UX/UI nebo consulting. Etnetera Group tvoří firmy Etnetera CoreEtnetera ActivateEtnetera FlowEtnetera MotionEtnetera Sense a sofwarehouse Green:Code, což je společný podnik Etnetera Group & Škoda Auto.

Příběh Etnetery jako takové započal v roce 1997, když si chtěli Martin a Vašek přivydělat při studiu ČVUT. Založili tak firmu a brzy s překvapením zjistili, že mohou zaměstnat i své přátele, kteří sdílí jejich znalosti a smysl pro humor. Po letech úspěšného funogování je Etnetera Core přední společností na českém trhu, s vizí udržitelného a férového podnikání pro příštích 100 let.

Nechceme být pouhými digitálními dělníky

Zaměřujeme se na dlouhodobá partnerství a vývoj jedinečných řešení, která posunou digitální přítomnost našich klientů dopředu. Naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů pro klienty, kteří jsou špičkou v oboru. Držíme slovo i termíny, dokážeme přiznat a napravit chybu. Věříme sobě i našim partnerům.

O naši radost se dělíme

Žijeme naší prací, ale i svobodnou kulturou. Umíme se společně bavit i pečovat jeden o druhého. Máme specifický humor i firemní atmosféru, která staví na opravdovosti a respektu jeden ke druhému. Ostatním pomáháme tím, co nám jde nejlíp – zdarma vyrábíme a spravujeme weby neziskovkám (třeba Transparency International, Česká abilympijská asociace, Femancipation, Tichý svět a další). Kde nestačí mozek, tam přiložíme ruku: pomůžeme opravit hrad nebo likvidovat následky povodní. Další charitativní projekty podporujeme finančně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů