Etnetera | zlatý partner

Téměř 25 let pomáháme digitalizovat podnikání v Česku. Jsme tvůrci moderních softwarových řešení, mobilních aplikací a e-commerce platforem. Jsme součástí skupiny Etnetera Group, kterou dále tvoří firmy Etnetera ActivateEtnetera Motion a Etnetera Sense.

V roce 1997 si Martin a Vašek chtěli přivydělat při studiu ČVUT. Založili firmu a brzy s překvapením zjistili, že mohou zaměstnat i své přátele, kteří sdílí jejich znalosti a smysl pro humor. Po letech úspěšného fungování je Etnetera přední společností na českém trhu, s vizí udržitelného a férového podnikání pro příštích 100 let.

Nechceme být pouhými digitálními dělníky

Zaměřujeme se na dlouhodobá partnerství a vývoj jedinečných řešení, která posunou digitální přítomnost našich klientů dopředu. Naše sebedůvěra stojí na silném stabilní zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů pro klienty, kteří jsou špičkou v oboru. Držíme slovo i termíny, dokážeme přiznat a napravit chybu. Věříme sobě i našim partnerům.

O naši radost se dělíme

Žijeme naší prací, ale i svobodnou kulturou. Umíme se společně bavit i pečovat jeden o druhého. Máme specifický humor i firemní atmosféru, která staví na opravdovosti a respektu jeden ke druhému. Ostatním pomáháme tím, co nám jde nejlíp – zdarma vyrábíme a spravujeme weby neziskovkám (třeba Transparency International, Česká abilympijská asociace, Femancipation, Tichý svět a další). Kde nestačí mozek, tam přiložíme ruku: pomůžeme opravit hrad nebo likvidovat následky povodní. Další charitativní projekty podporujeme finančně. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů