FLEXIPAL a.s. | zlatý partner

Akciová společnost Flexipal nabízí komplexní a flexibilní servis v paletovém hospodářství v celé střední Evropě. Své dceřiné společnosti má v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Flexipal je první v oboru a zatím jedinou společností, která nabízí služby pod jednou značkou v těchto státech. Jejím cílem je zajistit kvalitu a spolehlivost svých služeb a výrobků všude, kde působí, k čemuž napomáhá její technické zázemí, propracovaná logistika a optimální rozložení výrobních a skladových závodů.

Skupina Flexipal zaměstnává přes 150 zaměstnanců a ročně svým zákazníkům, mezi které se řadí jak velké renomované společnosti, tak střední i malé firmy, dodá více než 4 miliony dřevěných palet. Z toho 60 % připadá na nové palety a 40 % na použité či opravené palety. V letošním roce konsolidovaný obrat bude atakovat hranici 700 mil. Kč. Tento objem společnost řadí mezi velké výrobce na středoevropském trhu.

O svůj úspěch se manželé Vojtěchovi, kteří firmu vlastní, neváhají podělit se potřebnými. Od roku 2017 jsou Dobrými anděli, kteří podporují rodiny, které se ocitly v těžké životní situaci vlivem vážného onemocnění. Také finančně podporují nemocnou Leontýnku, která trpí svalovou hypotonií a pravidelně přispívají Unicef. Dále podporují místní neziskové spolky a sportovní akce v okolí.

Firma je úspěšná díky skvělému týmu lidí, kteří v ní pracují. Největší hodnotu firmy právě vidíme v lidech. Firma může mít x majetku a spoustu zakázek, ale pokud nejsou správní lidé na správných místech, tak se nemůže dostavit dobrý výsledek. Velmi dbáme o co nejlepší pracovní zázemí pro naše zaměstnance, ale zase požadujeme od nich 100% výsledky. Všichni naši zaměstnanci pochopili naši strategii (pokud se daří firmě, budou se mít dobře i její zaměstnanci) a snaží se podávat nejlepší pracovní výsledky. My se zase staráme o co nejlepší pracovní podmínky jako například kvalitní pracovní pomůcky, obědy zdarma, nejlepší pracovníci dostávají zahraniční rodinné dovolené, pátky kratší pracovní doba atd.

Společnost Flexipal je držitelem stříbrného firmového oscara v kategorii PARTNER Český Goodwill 2019.

Více se dozvíte na www.flexipal.com.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů