TÜV SÜD Czech | validátor projektu

TÜV SÜD je světově uznávanou společností, působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Našim klientům poskytujeme služby v oblastech: nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.

Primární náplní naší činnosti je poskytování nezávislého ověřování a certifikace. Tyto služby umožňují našim klientům přicházet na trh s produkty a službami, které se vyznačují vysokou mírou kvality, bezpečnosti a spolehlivosti. Tím dochází k výraznému zlepšení konkurenceschopnosti těchto produktů a služeb, a to na lokálních i světových trzích.

V České republice je TÜV SÜD zastoupena od roku 1995, prostřednictvím společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Nalézt nás můžete na 9-ti pobočkách, které pokrývají všechny regiony ČR. Naši odborníci jsou tak snadno dostupní všem klientům.

Společnost TÜV SÜD koordinuje svou činnost se státními úřady i jinými subjekty. Na základě této spolupráce získala řadu oprávnění, akreditací a autorizací k provádění své činnosti v širokém spektru odvětví. Tato pověření mají působnost nejen v České republice, ale i v zemích Evropské unie a celosvětově. Můžeme tak zaručit plnou podporu našim klientům na domácích i zahraničních trzích.

 

TÜV SÜD Czech. Více hodnoty. Více důvěry.

 

Ing. Oleg Spružina, Generální ředitel TÜV SÜD Czech

Co pro Vás pojem ČESKÝ GOODWILL znamená?

"Společenská odpovědnost, transparentnost a efektivita procesů jsou nesmazatelně zapsané v DNA naší společnosti. Proto jsme rádi, že se můžeme spojit s partnerem s podobnou vizí a podobnými hodnotami."

Proč jste se rozhodli stát se partnerem projektu ČESKÝ GOODWILL?

"Očekávám, že společenská odpovědnost a dlouhodobě udržitelný rozvoj budou čím dál důležitější témata a to jak u nás tak i u našich zákazníků. Proto vnímám naše angažmá nezávislého garanta transparentnosti soutěže Český Goodwill jako přirozené a velmi logické."

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

"Mým osobním projevem dobré vůle – jestli se to tak dá nazvat - je většinou poněkud přízemní, ale snad efektivní forma finančních příspěvků nejrůznějším organizacím, jako jsou například S.O.S. vesničky nebo třeba Lékaři bez hranic. Touto formou se alespoň trochu snažím o snížení obrovitého rozdílu mezi bohatou a chudou částí světa."

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů