X PRODUCTION | technologický partner

X Production je Branding - Content - Marketing agentura, která vznikla v roce 2002 a převážně v České republice si za poměrně krátkou dobu získala solidní renomé.

Agentura  zajišťuje pro svoje klienty vše potřebné pro budování značky v digitálním svět. Tvoří brandy, korporátní identity a  marketingové strategie, vyvíjí weby a webové aplikace, tvoří veškerý obsah a následně vše používá v reklamních online kampaních orientovaných na brand, výkon či jiné cíle svých kleintů. Agentura spolupracuje s těmi nejvýznamnějšími českými umělci – výtvarníky, fotografy, animátory i filmovými režiséry. Sídlo je v Brně a také v Praze. Portfolio najdete na www.xproduction.cz.

 

ZABíVÁME SE:

Grafickým designem, online marketingem, vývojem webových aplikací a webů, tvorbou obsahu. Hudbou. Vydáváme ji pro radost pod vlastním labelem X Production Music.

 

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME:

Na vlastním silném týmu, díky kterému jsme schopní zajistit kompletní tvorbu obsahu se vším všudy. Tvoří jej accounti, kameramani, fotografové, grafici, copywriteři, programátoři, PR specialisté a online specialisté. Vše zkušení profesionálové, kteří jsou v případě potřeby schopní vzájemně se zastoupit.

Na dobré komunikaci se všemi, ať už jde o klienty nebo agentury. Nečerpáme dotace a granty. Dokážeme dobře poradit.

 

CO UMÍME:

 

VIZUÁLNÍ IDENTITA

Identita produktu. Identita značky. Rebranding.

 

FOTOGRAFIE

Produktové fotografie, portréty, fotografie architektury. Zajistíme všechno. Máme totiž nejen šikovné fotografy, ale taky plně vybavený ateliér. A když je třeba zajet do terénu, prostě zajedeme do terénu.

 

GRAFIKA A ILUSTRACE

Sledujeme trendy. Navrhneme digitální materiály i print.

 

ONLINE MARKETING

Patříme mezi TOP 3 české agentury ve spendu, proto nám Facebook přidělil vlastní accounty. V praxi to znamená, že máme novinky z první ruky a požadavky klientů řešíme napřímo s Facebookem.

 

REKLAMNÍ KAMPANĚ

Televize, rádio, kino, tisk a OOH. Připravíme ucelenou kampaň pro vybraná média a zorganizujeme související eventy.

 

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Dokážeme namíchat ideální obsah přesně pro vybranou síť a vybrané publikum. Postaráme se o brandové i výkonnostní kampaně.

 

VIDEO

Od námětu až po finální střih.

 

WEBY NA MÍRU

Přesně podle vašich představ a potřeb. Máme vlastní redakční systém, díky kterému jsme schopni zajistit vynikající SEO a jednoduchou správu.


Mezi  naše klienty patří např.: HELUZ, Notino, Seyfor (ex Solitea), TCL,  Masarykova univerzita (MUNI), Svaz vinařů ČR, MyQ Solution, Miele, Tag Heuer, Samsung, Lidi z Baru a mnohé další společnosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů