Český Goodwill má dva prémiové partnery

04/07/2017

Sami finalisté, kteří v uplynulých letech přijali svou nominaci na ocenění Český Goodwill, se zapojují do aktivní podpory projektu. Nabídku stát se prémiovým partnerem jubilejního 5. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2017, přijaly obě firmy, kterým byla předložena.

"S hrdostí tak mohu oznámit, že prémiovými partnery se letos staly firmy LORIKA CZ a ETNETERA," řekla Lenka Hlavatá, ředitelka firmy HPCG, která je autorem a pořadatelem ocenění. "Největším potěšením pro nás, organizátory projektu, a odměnou za obrovské množství úsilí, které do něj každoročně investujeme, je právě podpora firem, které si samy projektem prošly a získaly vlastní zkušenost," dodala Hlavatá s tím, že osobně ji vnímá především jako výraz toho, že vážení podnikatelé hluboce sdílí myšlenky ocenění Český Goodwill, a tedy že práce na projektu má pro všechny skutečný smysl. 

LORIKA CZ i ETNETERA získaly svou nominaci v roce 2015. Od roku 2016 jsou váženými členy KPCG (Klub Partner Český Goodwill), do jehož aktivit se oba čelní představitelé, Miroslav Krištof (LORIKA CZ) a Martin Palička (ETNETERA), aktivně zapojují. Martin je kupříkladu právě červencovou tváří kalendáře Český Goodwill 2017, jehož zpracování ocenili odborníci titulem Kalendář roku 2017. Miroslav se navíc letos stal čestným ambsadorem projektu Český Goodwill. Svůj jmenovací dekret přijal v lednu na Výročním setkání laureátů ocenění Český Goodwill.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů