Slovenský Goodwill 2017: nominace prodlouženy

30/06/2017

Premiérový ročník ocenění Slovenský Goodwill prodloužil lhůtu pro nominace do 15. července! Ještě dva týdny tak lze nominovat slovenské firmy, kterých si lidé váží.

Vyjádřit své uznání podnikatelům Slovenska, kteří ke svému podnikání přistupují odpovědně, můžete i vy, a to jednoduše prostřednictvím nominačního formuláře na webu www.slovenskygoodwill.sk. Pravidla a předpoklady pro nominaci jsou shodné s mateřským projektem Český Goodwill.

"Vývoj premérového ročníku projektu na Slovensku je obdobný tomu, jaký byl u nás v roce 2013," uvedla Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka firmy HPCG, která je autorem a pořadatelem ocenění jak v tuzemsku, tak na Slovensku, a dodala: "Naše očekávání tím zůstávájí naplněna."

Nominovat může každý individuálně podle svých hodnot a priorit až do půlnoci 15. července 2017. Nominační fáze ocenění Slovenský Goodwill byla poprvé spuštěna 15. května tohoto roku a celkem tak potrvá dva měsíce.

Nominovat můžete prostřednictvím jednoduchého online formuláře na webových stránkách projektu do 15. 7. 2017.

Přes léto pak bude klasicky probíhat zpracování nominací a příprava medailonků finalistů premiérového ročníku projektu Slovenský Goodwill, aby byly k 1. září uveřejněné na webových stránkách www.slovenskygoodwill.sk. Stejně jako v Česku zde v tento den odstartuje hlasování veřejnosti, z něhož vzejde první Osobnost SG 2017. Slavnostní vyhlášení a předání ocenění Slovenský Goodwill 2017 se uskuteční v listopadu v Bratislavě.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů