Lidé nominují s vážností a upřímností

21/06/2017

Novinkou letošního 5. ročníku ocenění Český Goodwill byla možnost uvést v nominačním formuláři referenční osoby, které potvrdí uvedený nominační důvod. Nadpoloviční většina nominujících tuto možnost využila, aby zvýšila váhu své nominace.

"Jsme nesmírně potěšeni tím, s jakou pečlivostí lidé letos k nominacím přistoupili. Množství těch, kdo využili možnost a uvedli reference ke své nominaci, předčilo veškerá naše očekávání," uvedla manažerka projektu Markéta Nová. Projekt Český Goodwill má na starost od jeho počátku a může tak porovnat různé vývojové trendy.

"Kvalita a upřímnost nominací - zejména tedy nominačních důvodů - vzrůstá každoročně. Letos zatím byl podíl opravdu precizně zpracovaných nominačních formulářů, které veřejnost v průběhu nominační fáze zaslala, nejvyšší," přiblížila Markéta.

"Je znát, že se Český Goodwill stal prestižním oceněním v očích široké veřejnosti a že lidé mají opravdu upřímný zájem vyjádřit své uznání firmám a podnikatelům, kterých si váží, právě prostřednictvím nominace na ocenění Český Goodwill," doplnila s tím, že už samotná nominace je tím největším oceněním, kterého se odpovědným podnikatelům může dostat.

Právě v těchto dnech začíná fáze oslovení nominovaných s informací o nominaci a žádostí o její přijetí. "Věříme, že nominovaní podnikatelé upřímné motivy svého okolí ocení a rozhodnou se své nominace přijmout," vyjádřila na závěr své obrovské přání Markéta, protože se svými kolegy ví, jaké zklamání může pro nominující znamenat, když svůj vážený podnikatelský vzor nenaleznou mezi finalisty, jejichž nominační medailonky budou již tradičně uveřejněné v noci z 31. srpna na 1. září na webových stránkách projektu cesky-goodwill.cz.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů