4 z 5 lidí si přejí zveřejnit svou nominaci

19/06/2017

Skoro čtyři pětiny nominujících letos vyjádřilo svůj souhlas s tím, aby jejich nominavoný podnikatel nebo firma byli informováni o tom, kdo je nominoval. Oproti předchozím letům je i zde patrný další nárůst důvěry veřejnosti v ocenění Český Goodwill.

Veřejnost čím dále více vnímá sílu nominace na ocenění Český Goodwill, která dokážet zlepšit kvalitu vzájemného vztahu mezi nominujícím a nominovaným.

"Lidé už vědí, že je to doopravdy - že nominace na ocenění Český Goodwill opravdu znamená, že si vás dotyčný upřímně váží, že vás považuje za následováníhodný vzor, ale také, že se za nominací nebo jejím přijetím neskrývají žádné poplatky a že jediné, co vás může překvapit, je příjemný pocit a zadostiučinění, když se dozvíte, že někdo druhý věnoval svůj čas, aby vám veřejně vyjádřil své uznání za vaši poctivou práci," uvedla Markéta Nová, která má projekt na starost od jeho vzniku v roce 2013.

Důvody, proč si někteří nominující přejí zůstat v anonymitě, tedy nepřejí si, aby nominovaná firma věděla, že ji nominovali právě oni, zůstávají stejné jako loni, kdy se jejich podíl pohyboval okolo 25 %. "Na kvalitě nominace tato volba v žádném případě neubírá, upřímnost nominace je zcela evidentně patrná z pečlivosti vyplnění nominačního formuláře," uzavřela Markéta Nová.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů