Váženost českých podnikatelů roste

12/06/2017

S obrovským zájmem o podporu podnikatelů, kteří ke svému podnikání přistupují odpovědně, se letos setkal projekt Český Goodwill 2017. Do jubilejního ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, přišlo rekordních 132 nominací.

Oproti předchozímu ročníku se jedná o nárůst 15 %. Z celkového počtu byla pouze jedna nominace duplicitní, celkový počet platných nominací tak činí 131. V porovnání s rokem 2016 jejich počet vzrostl téměř o pětinu.

"Zájem veřejnosti vyjádřit veřejné uznání podnikatelům a společnostem, kterých si váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, každoročně roste, což nás velice těší," zhodnotila dosavadní výsledky manažerka projektu Markéta Nová s tím, že letošní rekordní zájem vnímá jako krásný dárek k 5. jubileu, které ocenění Český Goodwill v roce 2017 slaví.

Šest podnikatelů obdrželo vícenásobnou nominaci. "To znamená, že je nominovalo víc než jedna osoba," vysvětlila Markéta. Deset nominací přišlo opakovaně pro finalisty předchozích ročníků projektu Český Goodwill.

"Nyní všechny došlé nominace zpracováváme a kontrolujeme jejich formální správnost. Poté, věřím, že v nejbližších dnech, přistoupíme k oslovení nominovaných. Budeme je informovat o tom, že byli nominováni, vysvětlíme, co nominace a účast v projektu znamená, a požádáme je o přijetí nominace," přiblížila na závěr další postup Markéta.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů