Věnujte svůj čas a darujte štěstí

26/05/2017

Každý po tom toužíme, ale sami zapomínáme to druhým dávat… víte, co to je? Odpověď je jednoduchá: pochvala. Vzpomenete si, kdy vás naposled někdo pochválil? A ruku na srdce, kdy naposled se někdo dočkal pochvaly od vás?

Upřímně pochválit druhé nás stojí jen okamžik času a přitom pochvala umí skutečné divy. Naplní vás štěstím, pocitem zadostiučinění a radosti, a dodá vám energii. Právě nyní máte možnost učinit někoho skutečně šťastným. Na tomto principu - uznání poctivé práce - stojí projekt Český Goodwill. Je to ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží, založené na nominacích veřejnosti. Každý tedy může tímto způsobem vyjádřit věřejně pochválit firmu, které si z nějakého důvodu váží. Dokážete o někom říci, že si ho upřímně vážíte?

Možná je to vaše šéfka, možná manžel, který úspěšně podniká, nebo vašeho kamarádka, která se rozhodla osamostatnit a vy ji za to obdivujete. Český Goodwill vám nyní nabízí jedinečnou možnost vyjádřit jim vaše uznání veřejně a odměnit je tak za to, jací jsou skvělí.

Díky vaší pochvale, kterou uvedete v nominaci, získají lidé, kteří jsou hodní obdivu, obrovskou motivaci a sílu pustit se do dalších bohulibých projektů nebo více pomáhat potřebným. Kromě toho získají také hodnotné ceny, které jim pomohou akcelerovat jejich vlastní podnikání. A vy? Jedinečný pocit z dobrého skutku, který vás zahřeje na celý den, posílení vztahu s tím, koho nominujete, a když budete mít štěstí, také zajímavou odměnu jako poděkování od pořadatele za váš čas věnovaný nominaci.

Pro inspiraci se ještě podívejte na následující video a nezapomeňte, nominace končí už příští týden - ve středu 31. května!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů