Ocenění Český Goodwill je jako velká dávka RedBullu

22/05/2017

Přesně tak se o své nominaci vyjádřila loňská vítězka kategorie Osobnost ČG Michaela Bílá Čížková. Každého českého podnikatele, který obstojí, považuje za mistra světa. A jak jste na tom vy?

Využijte šanci nominovat podnikatele, kterých si vážíte za jejich odpovědný přístup k podnikání, a dodejte jim novou sílu... nominace končí už 31. května! Nechte se inspirovat rozhovorem s oceněnou podnikatelkou, která sílu nominace zažila na vlastní kůži.

Celou svou profesní dráhu jste zasvětila společnosti HAPPY FOTO, pro kterou pracujete do roku 1997. Co pro Vás nominace znamenala, jak na ocenění Český Goodwill vzpomínáte?

Vzpomínám na něj ráda. Ocenění Český Goodwill na mne zapůsobilo jako velká dávka RedBullu, „nakoplo“ mne, doufejme, že do dalších dvaceti let. Utvrdilo mne, že moje práce má smysl, a že bych neměnila za žádnou cenu.

V hlasování veřejnosti jste získala skoro 4 tisíce hlasů. Co podle Vás rozhodlo o tom, že vás podpořilo tolik lidí, až jste se stala nositelkou titulu Osobnost Českého Goodwillu 2016?

Jednoznačně obrovská zákaznická základna, kterou HappyFoto disponuje. V nemalé míře určitě i to, že se neustále snažím přemýšlet jako jedna ze zákaznic. Vždy se snažím rozhodovat srdcem v zájmu zákazníka. Upřímnost a přímočarost k zákazníkům je pro mne jediná správná cesta.

Co byste doporučila dalším podnikatelům a společnostem, které ve své e-mailové schránce možná už velmi brzy najdou dopis s nominací, protože si jich někdo váží?

Ať neváhají ani na vteřinu.

Kromě České republiky máte na starosti také Slovensko a Maďarsko a bohaté zkušenosti z Rakouska. Jak si podle Vás stojí čeští podnikatelé v porovnání se zahraničím?

Podnikatelé si stojí v porovnání se zahraničím, když ne stejně, tak lépe. Čechy považuji za jeden z nejinteligentnějších národů v Evropě. S přihlédnutím na stále nové a nové překážky, které jsou nám podnikatelům při výkonu naší práce ze strany zákonodárců kladeny, považuji každého českého podnikatele, který obstojí, za mistra světa. Takovou spoustu byrokracie v ostatních státech nevidím. V Česku je podnikání velké dobrodružství.

Děkujeme Vám za rozhovor.

A pokud i vy máte ve vašem okolí podnikatele nebo společnost, které chcete ocenit za poctivou práci, skvělý přístup k zákazníkům nebo férové jednání se zaměstnanci? Neváhejte ani minutu a nominujte je na www.cesky-goodwill.cz. Nominace končí už 31. 5. 2017!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů