Český Goodwill získal slovenskou podobu

15/05/2017

Už jen 14 dní zbývá na nominace do jubilejního ročníku ocenění Český Goodwill. K 5. narozeninám projektu získal jako dárek svou zahraniční verzi. Ocenění Slovenský Goodwill startuje právě dnes a odhalí, zda i na Slovensku existují firmy, kterých si lidé váží.

Zatímco nominační fáze ocenění Český Goodwill se pomalu chýlí ke svému konci, nominace do projektu Slovenský Goodwill startují právě dnes. Veřejnost tak získá šanci nominovat také firmy, které budují dobrou budoucnost na Slovensku, a proto si jich lidé váží.

Nominační fáze slovenské verze ocenění potrvá do 30. června, stejně jako bylo dosud zvykem u projektu Český Goodwill. "Letošní premiérový ročník ocenění Slovenský Goodwill si žádal velké množství příprav. To byl také jeden z důvodů, proč jsme tuzemskou nominační fázi posunuli o měsíc dříve," vysvětlila Lenka Hlavatá, ředitelka poradenské skupiny HPCG, která je autorem a pořadatel obou ocenění.

V létě bude probíhat zpracování došlých nominací a stejně jako u projetku Český Goodwill budou k 31. srpnu medailonky finalistů uveřejněny na webových stránkách projektu slovenskygoodwill.sk. V září budou moci lidé v České i Slovenské republice hlasovat v kategorii Osobnost pro nejsilnější podnikatelský vzor. "Současně zasedne odborná porota, jako pro Český Goodwill tak pro Slovenský Goodwill, aby zvolila firmy, které nejvíce naplňují požadavky základních kategorií Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš, respektive Podporovatel´," doplnila Hlavatá.

Také projekt na Slovensku vyvrcholí galavečer, v jehož rámci budou slavnostně předání první ocenění Slovenský Goodwill. Stejně jako u projektu Český Goodwill, i na ocenění Slovenský Goodwill může nominovat každý jednotlivec individuálně podle vlastních priorit a morálních hodnot. Proto pokud i vy znáte podnikatele nebo společnost působící na Slovensku, kterých si vážíte, využijte možnosti vyjádřit jim veřejně vaše uznání a nominujte. Ještě dva týdny můžete nominace zasílat současně jak na ocenění Slovenský Goodwill, tak i na ocenění Český Goodwill.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů