Druhý týden vyhoupl Český Goodwill 2017 nad premiérový ročník

02/05/2017

Za dva týdny jubilejního 5. ročníku projektu Český Goodwill lidé poslali už 38 nominací firem, kterých si váží. Počtem nominací tak Český Goodwill 2017 překonal už nyní svůj premiérový ročník. V roce 2013 toto číslo představovalo celkový počet všech platných nominací za celou nominační fázi.

"Od svého pilotního ročníku ocenění Český Goodwill roste ve všech měřitelných ukazatelích," hodnotí s potěšením Markéta Nová. Na projektu se spolupracuje od samého začátku, a má tak možnost srovnání. "Celkem jsme v roce 2013 přijali 45 nominací. Z nich 19 statečných svou nominaci přijalo a postoupilo do finále," vzpomíná Markéta na začátky projektu, jehož prostřednictvím veřejnost oceňuje podnikatele a společnosti za jejich odpovědný přístup k podnikání.

Za dobu své existence si ocenění Český Goodwill získalo přízeň veřejnosti a ceněno je i samotnými firmami, kterým se nominace dostane. "Dnes již lidé Český Goodwill znají a vědí, jaké hodnoty v sobě nese," dodává Markéta Nová, podle níž je nejdůležitější důvěra ve značku. "Už nemusíme vysvětlovat, že nominace i její přijetí je opravdu zdarma, ani to, že největším oceněním je už samotná nominace, kterou firmě uděluje její okolí. To je pro nás obrovskou odměnou a motivací zároveň," uzavřela.

Premiérového ročníku ocenění Český Goodwill se účastnilo 19 finalistů.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů