Kalendář Český Goodwill 2017 ocenili odborníci

25/04/2017

Český Goodwill 2017 získal titul kalendář roku. Výsledky byly vyhlášeny včera v podvečer za přítomnosti ministra kultury Daniela Hermana. V konkurenci 111 přihlášených kalendářů odbornou porotu oslovilo grafické zpracování kalendáře Český Goodwill 2017.

Za čistý a funkční design prezentující svébytný výtvarný styl portrétů osobností Českého Goodwillu od vynikajícího grafika a ilustrátora Jaromíra 99,“ znělo zdůvodnění porotců, proč se titul kalendář roku rozhodli udělit právě kalendáři Český Goodwill 2017. Ten vznikl jako připomínka 5. jubilea, které letos slaví projekt Český Goodwill – ocenění pro firmy, kterých si lidé váží.

„Můj velký dík patří obrovskému počtu lidí, kteří se na přípravě kalendáře podíleli. Každý měsíc reprezentuje jednoho z vážených podnikatelů oceněnými v uplynulých letech a partnery projektu,“ řekla Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka poradenské skupiny HPCG, pod jejíž taktovkou se kalendář zrodil, s tím, že ti všichni museli dodat podklady pro portréty, které následně ztvárnil světoznámý výtvarník Jaromír 99.

„Velmi děkuji Jaromíru 99, že si mezi takovými projekty jako film Alois Nebel či komiks o Emilu Zátopkovi našel čas také na Český Goodwill, a grafičce Evě Dokoupilové, která jeho portréty následně s citem zasadila do výsledné podoby kalendáře,“ dodala Hlavatá s potěšením, že porota v soutěži Kalendář roku 2017 toto společné úsilí všech ocenila.

Kalendář Český Goodwill 2017 vytiskla Tiskárna Libertas za použití nejmodernějších technologických postupů, včetně metalických barev a hluboké černi. Kalendář plní funkci reprezentační, motivační a také charitativní. Jeho poslání ve všech třech oblastech se podařilo naplnit, originální výtisk s podpisem Jaromíra 99 se například vydražil v rámci galavečera Český Goodwill 2016 a výtěžek 15.000,- korun putoval na projekt Plňme přání Nadačního fondu MA-MA Foundation.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů