První desítka nominací na ocenění Český Goodwill 2017

24/04/2017

První desítku nominovaných má na svém kontě letošní 5. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2017. Nominovat můžete i vy, a to až do půlnoci 31. května.

Ostrý start potěšil organizátora. "Oproti loňskému roku současný výsledek představuje nárůst o 10 %," sdělila Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka poradenské skupiny HPCG, která projekt pořádá. "Navíc se zatím jedná o spontánní nominace od dlouhodobých fanoušků a podporovatelů, kteří hluboce sdílí hodnoty projektu," dodala Hlavatá s tím, že komunikační kampaň v masmédiích startuje až dnes.

Nominovat může každý individuálně podle vlastních priorit a morálních hodnot. Nominaci lze zaslat jednoduše prostřednictvím on-line nominačního formuláře. Nominace je samozřejmě zdarma pro nominující i nominované. Možnost ocenit podnikatele a společnosti, které ke svému podnikání přistupují odpovědně, a vyjádřit jim tak veřejně uznání za jejich poctivou práci, máte ještě 6 týdnů, nominace se uzavřou o půlnoci 31. 5. 2017.

Ocenění ve 4. ročníku projektu Český Goodwill 2016, České muzeum hudby, Praha (Foto: archiv HPCG)

Zdroj: HPCG 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů