5. ročník odstartoval na Velikonoční pondělí

17/04/2017

Příjem nominací do pátého ročníku prestižního ocenění veřejnosti pro firmy, kterých si lidé váží, odstartoval v pondělí 17. dubna. Nominace lze zasílat do konce května 2017. Oproti předchozím ročníkům začala nominační fáze o měsíc dříve, již na Velikonoční pondělí.

Nominovat podnikatele a firmy, kterých si vážíte, je možné jako každý rok zcela zdarma vyplněním online nominačního formuláře. Nominace je bezplatná a nezávazná jak pro nominujícího tak i nominovaného.

V předchozích 4 ročnících (2013 - 2016) bylo nominováno více jak 300 firem a do finálové fáze postoupilo na 250 českých firem a podnikatelů. I letos můžete nominovat v kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. O vítězi v kategorii Osobnost, do které jsou automaticky zařazeni všichni nominovaní, rozhodne veřejnost svým hlasováním v průběhu září. Vyvrcholením ročníku bude říjnový galavečer.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů