14 dní zbývá do startu 5. ročníku ČG2017!

03/04/2017

Ocenění Český Goodwill 2017 startuje o měsíc dřív, a to 17. dubna. Už o Velikonočním pondělí tak můžete nominovat firmy, kterých si vážíte a chcete ocenit jejich poctivou práci. Nominační fáze potrvá klasicky necelých 7 týdnů, a skončí tak o půlnoci ve středu 31. května.

"K posunutí termínu nominační fáze jsme se rozhodli ze dvou důvodů. Prvním je naše očekávání, že do jubilejního pátého ročníku obdržíme rekordní počet nominací na toto prestižní ocenění," řekla Lenka Hlavatá, managing partner pořádající společnosti HPCG, a dodala: "Druhým důvodem je uvedení premiérového ročníku ocenění Slovenský Goodwill v letošním roce. Bude se jednat o pilotní ročník, kdy zatím netušíme, co můžeme očekávat. Chtěli jsme mít jistotu, že v každém případě budeme mít dostatek prostoru na kvalitní zpracování nominací a medialonků účastníků."

V průběhu června, července a srpna bude probíhat zpracování nominací došlých do jubilejního 5. ročníku ocenění Český Goodwill, oslovení nominovaných s žádostí o přijetí nominací a souhlas s účastí v projektu a příprava medailonků účastníků. O půlnoci 31. srpna budou opět medailonky finalistů uveřejněny na webu projektu, kde zároveň od 1. do 30. září bude veřejnost moci hlasovat pro své favority na titul Osobnost Českého Goodwillu, jak se již stalo tradicí. Stejně tak zasedání poroty a slavnostní předání ocenění Český Goodwill 2017 proběhne již ve standardních termínech.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů