Kategorie Partner ČG2016 patří SME

29/10/2016

V kategorii Partner je oceňován férový a odpovědný přístup firem k zaměstnancům, obchodním partnerům i nejširšímu okolí. Malé a střední firmy v Česku jsou v tomto ohledu příkladné. Svědčí o tom i fakt, že kategorie Patner byla letos druhou nejčetněji zastoupenou. Nominovaných do ní bylo 27 podnikatelů a společností, kterých si lidé váží.

Pro porotu tak rozhodování o pouhých třech firmách, které získají ceny pro podporu dalšího rozvoje jejich odpovědného podnikání, nebylo vůbec jednoduché. Po vášnivé diskusi, kdy všechny příběhy nominovaných podnikatelů byly svým způsobem unikátní a inspirativní, se ale i v tomto podařilo nalézt konsensus.

Ocenění v kategorii Partner si převzali ocenění z rukou Oldřicha Lomeckého, starosty Městské části Praha 1, který nad slavnostním galavečerem převzal záštitu. © MČ Praha 1

Na první pozici porota zvolila novopackou společnost ENIKA.CZ, kterou založili a vedou Jiří Vávra a Michal Geisler. Na druhém místě se umístila Olga Hyklová se svou firmou Advantage Consulting, a na třetí příčce kategorii Partner uzavřel Jaroslav Šašek, který již 25 let řídí svou firmu JaSa. Podrobné zdůvodnění hodnocení poroty se dočtete na těchto stránkách v nejbližších dnech.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů