Kategorii Tradice ovládly potraviny a krása

27/10/2016

V kategorii Tradice Český Goodwill 2016 bylo letos nominováno celkem 12 firem (16 %). Nejsilnější podnikatelské příběhy vybírala porota v dvoukolovém hodnocení. Na předních příčkách se vedle sebe nakonec umístily velké i malé firmy, tak jak je pro ocenění Český Goodwill charakteristické.

Ocenění Český Goodwill je totiž již od svého vzniku v roce 2013 založené na nominacích veřejnosti, a nezáleží proto na velikosti obratu ani počtu zaměstnanců. Důležité je dobré jméno firem u veřejnosti a odpovědný přístup k podnikání, pro který si jich lidé váží.

Ocenění v kategorii Tradice ČG 2016 (zleva: Věra Komárová/Dermacol, Jan Teplý/Madeta, Stěpán Kováč/Pekařství Štěpán Kováč)

Kategorii Tradice ČG v letošním 4. ročníku ovládly potravináři a firma, která je expertem na krásu, a to již 50 let. Na bronzové příčce se umístila rodinná firma Pekařství Štěpán Kováč, stříbro si odnesla Věra Komárová za společnost Dermacol a zlatou příčku porota udělila rodinné firmě Madeta, která již po několik generací vyrábí na jihu Čech mlékárenské produkty. Všechny oceněné a důvody, které zaujaly porotu, vám představíme v následujících dnech. Nepřestávejte proto sledovat web a sociální sítě Český Goodwill.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů