Právě dnes byly doplněny medailonky posledních finalistů

08/09/2016

Od této chvíle můžete svým hlasem podpořit dalších 7 finalistů, jejichž medailonky byly dnes zveřejněny. Ke zdržení došlo převážně z důvodů zahraničních cest nominovaných a jejich celkovému pracovnímu vytížení.

Seznamte se prosím s nově publikovanými finalisty ocenění Český Goodwill 2016:

ADLER Mobility, s.r.o. – Kryštof RAŠKA a jejich aplikace Liftago,

AutoPSMservis s.r.o. – Miroslav a Pavel SEKYROVI, majitelé rodinného autoservisu s oceňovaným klientským přístupem,

Dermacol, a.s. – Věra KOMÁROVÁ, tradiční česká firma, která letos slaví úctyhodných 50 let od svého založení,

Flores květiny – Petra ČÁŇOVÁ, majitelka útulného květinářství,

Individualist Group s.r.o. – Jan OČENÁŠEK, rodinná investiční skupina,

TESKO KOLOVRAT, s.r.o. – Vlastislav KOLOVRAT st., firma s řemeslnou výrobou dřevěných oken, dveří a tesařských konstrukcí,

Vágner sport s.r.o. – Filip VÁGNER, majitel s obchodem s motorkářskými oděvy, kde se zákazníci i obchodní partneři cítí jako doma.

Zaujal Vás někdo z nově přibyvších? Podpořte ho svým hlasem ještě dnes. V pondělí 12. září začne první kolo hodnocení odborné poroty. Porota obdrží kompletní podklady všech finalistů ve výsledném počtu 74 (jeden z finalistů, kteří nominaci původně přijali, již dále nespolupracoval na přípravě medailonku, a proto musel být vyřazen).

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů