Český Goodwill pokračuje v rekordním růstu a děkuje všem za podporu!

08/11/2016

Právě dnes projekt přivítal svého 600. fanouška na sociální síti Facebook a na webové stránky cesky-goodwill.cz zavítal 130 000. návštěvník. Český Goodwill tak pokračuje v rekordním růstu.

Ten započal již v první polovině letošního roku před zahájením 4. ročníku projektu. Na konci března se Český Goodwill těšil podpoře 333 facebookových fanoušků a trend nárůstu podpory od příznivců projektu akceleroval. Za 77 dní jsme se již mohli těšit na 400. fanouška. Od poloviny června se pak podpora veřejnosti zvýšila o další třetinu až na dnešních 600 fanoušků.

Podobný zájem zaznamenává také web projektu Český Goodwill. 3. září letošního roku dosáhla návštěvnost magické hranice 100 000 lidí. Po dvou měsících dnes v časných ranních hodinách už na web cesky-goodwill.cz zavítal 130 000. návštěvník. Tomuto skokovému nárůstu napomohl tradičně měsíc září, během kterého probíhá hlasování veřejnosti o titul Osobnost ČG.

V září 2016 navštívilo webové stránky projektu téměř 29 000 lidí, kteří celkem zaslali 11 364 hlasů pro své favority v kategorii Osobnost Českého Goodwillu. V meziročním srovnání se tak letos jednalo o nárůst více než 50 %, když v září 2015 zaznamenal web ČG necelých 19 000 návštěvníků. Počet zhlédnutí webových stránek jen v letošním září dosáhl hodnoty skoro 90 000.

"Český Goodwill je především oceněním veřejnosti, které lidé prostřednictvím své nominace udělují podnikatelům a společnostem, kterých si váží," vysvětlila manažerka projektu Markéta Nová, proč ji tyto statistiky upřímně velmi těší. "Dává nám to sílu do další práce a především naději, že se nám s tak masivní podporou nejširší veřejnosti podaří ocenit ještě více firem, které ke svému podnikání přistupují odpovědn,." dodala. Celý tým projektu Český Goodwill se tak už teď těší na nový ročník, který znovu odstartuje v příštím roce. Český Goodwill 2017 navíc bude jubilejním - ocenění vážené české podnikatele a společnosti již popáté.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů