V prvním týdnu hlasování získali finalisté celkem 3 460 hlasů

07/09/2016

Téměř tři a půl tisíce hlasů přišlo v prvním týdnu hlasování v kategorii veřejnosti Osobnost ČG 2016, které odstartovalo 1. září. Čeká nás ještě napínavý souboj, protože hlasování potrvá až do půlnoci 30. září 2016.

Hlasovat může každý jednotlivec, který chce podpořit odpovědné podnikání v Česku a přitom se podílet na výsledné podobě ocenění Český Goodwill. Každý účastník hlasování může zaslat právě jeden hlas. Finalista s nejvyšším počtem hlasů získá titul Osobnost Českého Goodwillu 2016.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění Český Goodwill 2016 se letos uskuteční 20. října. Vstup na galavečer, který je tradičně vyvrcholením každého ročníku, může letos opět získat i širší veřejnost. Podmínkou je zapojit se do soutěže na Facebooku Český Goodwill, a poslat kromě hlasu pro svého favorita také komentář, pro koho jste hlasovali a proč. Z kapacitních důvodů je touto cestou možné získat pouze 3 vstupenky.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů