Český Goodwill odměnil dalších 10 fanoušků

02/09/2016

Včera byli vyhlášeni výherci srpnové soutěže na Facebooku Český Goodwill na téma V Česku je hezky. Pro 10 soutěžících jsou připraveny zajímavé odměny.

Soutěžící v srpnu zasílali fotografie z různých míst České repbuliky, která považují za nejhezčí nebo kde se cítí nejlépe. Na 10 účastníků srpnové soutěže na facebookovém profilu Český Goodwill čekal román Nalehko, který věnovalo nakladatelství METAFORA a vstupenky do rodinného Parku Mirakulum.

Absolutní vítězkou soutěže V Česku je hezky, která skončila 31. srpna 2016, se stala Jitka Peterková. Ta poslala fotografii ze své dovolené v Jizerských horách s komentářem: "Na snímku je horská osada Jizerka, která je krásná v každém ročním období." Její názor sdílelo nejvíce fanoušků.

Celkem soutěžící zaslali téměř tři desítky příspěvků. Důležitou roli u každé z fotek hrál počet lajků a komentářů, které přinesly soutěžní body. Na prvních deseti příčkách podle nejvyššího počtu bodů se umístili:

1. Jitka Peterková (50 bodů)
2. Petr a Lenka Bezděkovi (45 bodů)
3. Mirka Škampová (38 bodů)
4. Lukáš Šajtar (35 bodů)
5. Kateřina Kačenková Haboňová (34 bodů)
6. Iveta Ehrlich (30 bodů)
7. Marta Falharová (25 bodů)
8. Pavla Falharová (25 bodů)
9. Markéta Falharová (24 bodů)
10. Vladimíra Šajtarová (23 bodů)

Ceny jsou nachystány a po obdržení adres, budou rozeslány výhercům.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů