V Česku je hezky, aneb na Facebooku se opět soutěží

15/08/2016

Český Goodwill není jen o firmách a podnikání, ale o všem, co je v Česku dobré. Proto příznivci ocenění například nyní mohou na facebookovém profilu ČG ukázat, která místa mají v Česku nejraději. Nová soutěž na Facebooku Český Goodwill se jmenuje V Česku je hezky. Odstartovala minulý týden a potrvá až do konce srpna.

"Po celou dobu mohou fanoušci ČG zasílat fotografie míst, která jsou podle nich nejhezčí, kde je jim nejlépe, prostě kde je to super," vysvětluje Markéta Nová, manažerka projektu Český Goodwill. Na autory fotek, které nejvíce zaujmou ostatní, tedy získají nejvíce komentářů a lajků, čekají zajímavé odměny. Věnovali je partneři soutěže, kterými jsou Nakladatelství METAFORA a Rodinný Park Mirakulum.

Soutěž V Česku je hezky není ojedinělá, od května do konce června už třeba fanoušci ČG mohli poměřit své vědomosti v soutěžním klání Co víte o Českém Goodwillu? Český Goodwill potěšil také účastníky rozhovorů s váženými podnikateli, kteří byli nominováni v uplynulých ročnících. Ty na Facebooku Český Goodwill probíhaly on-line od března do května, a odměnu za nejlepší otázky celkem získalo 55 tazatelů.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů