Zpracování nominací 4. ročníku ocenění Český Goodwill míří do finále

26/08/2016

Právě dnešní den byl posledním termínem pro přijetí nominace. Nominovaní, kteří ani dnes na poslední opakovanou výzvu nezareagovali, již z časových důvodů mezi finalisty nebudou moci být zařazeni. V letošním čtvrtém ročníku potvrdilo svou nominaci 75 podnikatelů a společností, kterých si lidé váží.

Také zpracování medailonků finalistů spěje mílovými kroky do finále. "Letos přivítáme rekordní počet finalistů projektu Český Goodwill," řekla Markéta Nová, která má ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, na starost. Celkem se finále zúčastní 75 nominovaných.

Rekordní zájem s sebou pochopitelně přinesl i rekordní objem práce. "Bylo to opravdu velmi náročné, neboť návrh medailonků z veřejně dostupných zdrojů - nejčastěji webových stránek nominovaných, připravujeme my, abychom finalistům poskytli maximální péči," vysvětlila Markéta a dodala: "Vzhledem k celkovému počtu účastníků skutečně letos o 'prázdninách' nebo 'okurkové sezóně nemohla být řeč." Ostatně podobně jako už v předchozích ročnících.

Revidované návrhy medailonků následně tým projektu Český Goodwill zpracuje do on-line podoby a znovu pošle k odsouhlasení nominovaným. "V tuto chvíli už je naprostá většina medailonků připravena k závěrečným revizím, v příštím týdnu bychom měli dodělat pár zbývajících a zapracovat dílčí změny, o které s určitostí ještě někteří z finalistů požádají," doplnila Markéta.

Medailonky všech finalistů budou naráz uveřejněny na webu cesky-goodwill.cz o půlnoci z 31. srpna na 1. září. Hlavním důvodem je zachování stejných podmínek pro všechny. "Dbáme na to, aby prostor, který mají finalisté na to ucházet se o přízeň veřejnosti, byl pro všechny stejný," uzavřela Markéta. Hlasování veřejnosti v kategorii Osobnost Českého Goodwillu startuje 1. září a potrvá celý měsíc, tj. do pátku 30. září.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů