Hlasování o Osobnost ČG2016 začíná již tento týden!

29/08/2016

Již tento čtvrtek (1. září 2016) vstupuje čtvrtý ročník ocenění pro firmy, který si lidé váží, do své finálové části. Veřejnost totiž rozhodne o vítězi napříč nominačními kategoriemi. Svým hlasováním vybere Osobnost Českého Goodwillu 2016.

Hlasovat můžete stisknutím tlačítka "Hlasovat" u medailonku Vámi vybrané firmy. Pod tímto odkazem budou medailonky všech finalistů 4. ročníku uveřejněny naráz o půlnoci 31. srpna. Každý hlasující má jeden hlas. O vítězi rozhodne nejvyšší počet hlasů, který obdrží do půlnoci 30. září. V loňském ročníku to byl poprvé v historii ocenění Český Goodwill muž - Václav Kádner, majitel společnosti Lesoservis, který získal 1212 hlasů a těsně tak porazil Karolinu Tomascovou, majitelku firmy Správná podprsenka. Na třetí příčce se pak umístila rektorka Vysoké školy finanční a správní, paní Bohuslava Šenkýřová (754 hlasů).

V měsíci září proběhne rovněž dvoukolové hodnocení odborné poroty, která vybere nejsilnější příběhy v kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. Podrobnosti o tom, kdo získá prestižní ocenění Český Goodwill 2016, se dozvíme 20. října na slavnostním galavečeru, který se letos bude konat v Národním muzeu - Českém muzeu hudby na pražské Malé Straně.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů