Ohlédnutí: II. letní setkání KPCG

10/08/2016

28. července se uskutečnilo II. letní setkání Klubu Partner Český Goodwill. Tři desítky členů klubu, partnerů a příznivců ocenění Český Goodwill společně oslavily léto v přátelském a inspirativním prostředí Golfového resortu Hodkovičky. Neodolatelné grill menu Amuse Restaurant a svěží moravská vína Spielberg skvěle doplnily pohodovou atmosféru.

Společně s paní Marií Marvanovou jsme slavnostně pokřtili již šesté vydání Magazínu KPCG, která aktuálnímu letnímu číslu magazínu poskytla exkluzivní rozhovor. Martina Koudelková, předsedkyně správní rady, představila nadační fond MaMa Foundation a  projekt Plňme Přání. Dále v rámci odpoledního programu Michaela Vágnerová (Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG) představila vlastní best-practise a zkušenosti z oblasti work-life balance, čímž odstartovala zajímavou diskuzi na téma dlouhodobého udržení, spokojenosti a rozvoje zaměstnanců. Příjemným vyvrcholením letního setkání byl golfový "miniturnaj" pro zájemce z řad hostů.

Fotogalerii naleznete na www.kpcg.club/letnisetkani2016

Zdroj: HPCG 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů