Právě vyšlo: Letní číslo Magazínu KPCG

27/07/2016

Právě vyšlo: Letní číslo Magazínu KPCG, v pořadí již šesté. Jako vždy přináší mnoho zajímavých informací nejen pro podnikatele. Tradice jsou hlavní téma letního magazínu, který přináší mimo jiné rohovory s výherci předchozích ročníků kategorie Tradice Českého Goodwillu.

S hlavním tématem souvisí také 700. výročí narození českého krále a císaře Říše římské Karla IV., kterému se nové číslo Magazínu KPCG věnuje, stejně jako exkluzivnímu rozhovoru s 1. bankéřkou zemí Střední Evropy Marií Marvanovou.

Ve velkém rozhovoru s Marií Marvanovou se mimo jiné dočtete o jejím pohledu na migrační krizi, Brexit, další budoucnoust Evropy a zajímavý názor s velkým nadhledem na tlaky Ruska vůči EU. Na téma tradice přinášíme velmi inspirativní rozhovor s Martinem Hrachem (Rupa) a Davidem Sklenářem (STAP), kteří v uplynulých ročnících získali ocenění Český Goodwill právě v kategorii Tradice. Bezpochyby zajímavý je i článek o tiskárně v centru Prahy, která brzo oslaví již 140. výročí.

Tradičně nechybí užitečné informace pro rozvoj podnikání, investiční příležitosti, přehled nejbližších důležitých termínů KPCG, ani rubrika Lifestyle, tentokrát věnována jachtingu. Magazín KPCG vydává skupina HPCG a je výhradně dostupný členům KPCG, malou ochutnávku v podobě teaseru si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů