Český Goodwill už pronikl i do hospod

25/07/2016

Dobré slovo z úst, tzv. word-of-mouth (WOM), je nejvyšší metou, kteoru může značka dosáhnout. Její dobré jméno pak šíří sama veřejnost. A o Českém Goodwillu se mluví. Více než třetína nominujících, kteří zaslali svou nominaci do 4. ročníku ocenění Český Goodwill, uvedla, že se o projektu Český Goodwill dozvěděla prostřednictívm WOM, tedy od svých známých, blízkých, kolegů a podobně.

"Jeden z nominujících prozradil, že si o ocenění Český Goodwill povídali chlapi u piva, a tak se o něm poprvé dozvěděl," řekla Markéta Nová, manažerka projektu s tím, že dovětek od nominujícího ji velmi potěšila. "Nepochybuji o tom, že to bylo povídání veskrze pozitivní, když to dotyčného motivovalo zaslat nominaci, která je navíc velmi upřímná a hřejivá," dodala.

Také sociální média šíří pověst ocenění

V případě další více než osmině nominací uvádějí autoři jako zdroj, kde se o ocenění Český Goodwill a možnosti nominovat dozvěděli, sociální média. "S radostí mohu konstatovat, že úsilí a čas, které jsme intenzivní komunikaci na sociálních sítích Facebook, Twitter a LinkedIn věnovali, přinesly své ovoce," zhodnotila Markéta.

Zejména na Facebooku probíhala se v uplynulém půlce řada zajímavých aktivit, které pomohly zvýšit povědomí a zájem o projekt Český Goodwill. Příkladem mohou být on-line rozhovory s podnikateli, kteří ocenění získali v minulosti.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů