Český Goodwill je jednička! A dokonce trojitá

15/07/2016

Alespoň podle počtu platných nominací, které byly přijaty do 4. ročníku projektu. Z celkového počtu 115 nominací, které veřejnost zaslala, jich po druhém kole zpracování zůstalo platných 111.

"4 nominace jsme museli vyřadit z důvodu duplicity," vysvětlila Markéta Nová, která projekt již čtvrtým rokem vede. Toto číslo je podle Markéty zatím nejnižší v historii a svědčí o vysoké kvalitě letošních nominací. "Z nominačních důvodů je také na první pohled zřejmé, že si nominující letos dali na svých nominacích opravdu velmi záležet a že nominované za jejich poctivou práci chtějí skutečně ze srdce ocenit," řekla.

Mezi nominujícími jen mírně převažovali muži nad ženami (54 % vs. 46 %). Oproti tomu, mezi nominovanými jej téměř 1/3 žen, ale 70 % nominovaných tvoří muži.

Nominace na ocenění Český Goodwill 2016 se uzavřely o půlnoci 30. června. Další příležitost vyjádřit veřejně uznání za odpovědný přístup k podnikání firmám, kterých si lidé váží, prostřednictvím nominace na ocenění Český Goodwill nastane až příští rok na jaře, kdy ostartuje už pátý, jubilejní ročník Český Goodwill 2017.

Nominace na ocenění Český Goodwill 2016 se uzavřely o půlnoci 30. června 2016

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů