Prokrastinace v nominacích: přes 15 % jich přišlo jen za poslední den!

01/07/2016

Nominační fáze 4. ročníku ocenění Český Goodwill odstartovala 16. května. Po 45 dnech se včera přesně o půlnoci nominace uzavřely a my vám nyní přinášíme exkluzivně střípky z prvního sčítání.

Letošní ročník má v závěru úvodní nominační fáze na svém kontě už několik unikátních specifik. Například oproti loňskému ročníku přicházely nominace rovnoměrně po celé nominační období. V průměru zasílali lidé tři nominace denně. "Letošní ročník je jedinečný také v tom, že skoro každá nominace je unikátní," prozdradila Markéta Nová, manažerka projektu, s tím, že z důvodu duplicity bude nutno letos vyřadit jen minimum nominací. "Těšíme se tedy, že v počtu platně přijatých nominací bude letošní čtvrtý ročník opět rekordní," dodala Markéta.

Jedinečných 115 nominací získal celkem Český Goodwill 2016

Jako tradiční se ukázala prokrastinace nominujících, která je vlastní snad každému z nás. Poslední den nominační fáze se tak opět potvrdil jako nejsilnější. Jen za tento jediný den přišlo neuvěřitelných 19 nominací. Pro porovnání, stejný byl například počet všech nominovaných, kteří se zúčastnili premiérového ročníku Český Goodwill 2013. Poslední nominace včera přišla ve 23:42 hod.

Je tedy na bíledni, že organizátoři si mohou nechat zdát o okurkové sezóně. Během letních prázdnin musejí stihnout všechny nominace zpracovat, nominované informovat, požádat o souhlas s účastí v projektu a těm statečným, kteří výzvu stát se morálním podnikatelským vzorem v podobě nominace na ocenění Český Goodwill přijmout, zajistit přípravu medailonků. Na jejich základě budete vy i široká veřejnost moci v průběhu měsíce září hlasovat a zvolit Osobnost Českého Goodwillu 2016.

Užívejte krásné léto a nezapomeňte shánět podporu pro vašeho nominovaného. Každý účastník hlasování má totiž pouze 1 hlas...

Zdroj: HPCG 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů