Nominace končí dnes o půlnoci!

30/06/2016

45 dní od zahájení 4. ročníku ocenění Český Goodwill právě dnes končí nimační fáze. Konec školního roku tradičně předznamenává také závěr nominací. Poslední šanci nominovat podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte, máte až do dnešní půlnoci.

Půlnoc 30. 6. 2016 nekompromisně nominace uzavře. Chcete-li firmě ve vašem okolí vyjádřit veřejné uznání za její odpovědný přístup k podnikání, férový přístup k zaměstnancům, zákazníkům nebo obchodním partnerům, učiňte tak raději hned a nominujte ji na ocenění Český Goodwill 2016!

Od zítřka začne zpracování nominací, oslovení platně nominovaných s informací o tom, že byli nominováni, a s žádostí o souhlas s účastí v projektu. Všechny nominované, kteří svou nominaci přijmout a poskytnou potřebnou součinnost při přípravě medailonku, naleznete po prázdninách na webu ocenění Český Goodwill.

Od 1. do 30. září pak budete moci pro vašeho favorita hlasovat a rozhodnout o tom, kdo získá titul Osobnost Českého Goodwillu 2016!

Děkujeme za všechny vaše nominace a za celý tým projektu Český Goodwill vám přejeme krásné léto!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů