Český Goodwill spojil síly s projektem Plňme přání

28/06/2016

Projekt Český Goodwill navázal partnerskou spolupráci s Nadačním fondem MA-MA Foundation, mezi jehož rozmanité charitativní aktivity patří také projekt Plňme přání. Základní myšlenkou a hlavním cílem projektu je splnit přání v podobě skutečného zážitku člověku, který se ocitl v určité životní situaci.

„Přání plníme pro osoby bez rozdílu věku od 2 do 99 let. Jedinou podmínkou je, že přání musí vyslovit někdo blízký osobě, pro kterou má být přání splněno,“ vysvětluje základní principy projektu Plňme přání zakladatelka a předsedkyně správní rady Nadačního fondu MA-MA Foundation Martina Koudelková, a dodává: „Právě pocit štěstí, radosti a neopakovatelného zážitku, který díky splněnému snu člověk prožije, je hlavním cílem projektu Plňme přání.“

V tomto ohledu má projekt mnoho společného s oceněním Český Goodwill. Ten je také především o neopakovatelném pocitu z dobře odvedené práce, kterou nominovanému zprostředkuje nominace jeho okolí – veřejnosti, která si ho váží. „Již z několika rozhovorů se zástupci nadačního fondu bylo naprosto zřejmé, že vyznáváme stejné základní hodnoty a společná je nám i snaha pomáhat zlepšit prostředí, ve kterém žijeme,“ říká Lenka Hlavatá, ředitelka české poradenské skupiny HPCG, která je autorem ocenění Český Goodwill.

Spojit síly a spolupracovat v rámci obou projektů pak už bylo přirozeným vyústěním. „Současně věříme, že kromě zvýšení známosti značky přinese podpora ze strany ocenění Český Goodwill projektu Plňme přání, potažmo nadačnímu fondu nové partnery z řad vážených českých podnikatelů i inspiraci v podobě nesplněných přání od veřejnosti,“ uzavřela Hlavatá.

Více o projektu Plňme přání a Nadačním fondu MA-MA Foundation naleznete v sekci Partneři.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů