Nominace na ocenění Český Goodwill 2016 jdou do finále

27/06/2016

Poslední 4 dny zbývají pro vaše nominace firem, kterých si vážíte. Nominační fáze 4. ročníku ocenění Český Goodwill končí již o půlnoci ve čtvrtek 30. června 2016!

Poté, co se nominace uzavřou, přistoupí organizátor k jejich zpracování. "Nejprve všechny nominace zkontrolujeme po stránce formální a obsahové, zda mají veškeré náležitosti," přibližuje Markéta Nová, která má projekt Český Goodwill na starost od jeho premiérového ročníku 2013. "Následně všechny platně nominované podnikatele oslovíme s informací o tom, že byli nominování, co pro ně účast v projektu znamená a požádáme je o přijetí jejich nominace," dodává Markéta.

Pokud nominovaný se svou účastí v projektu souhlasí a přijem nominaci, objeví se jeho medailonek v závěru srpna na webu cesky-goodwill.cz. "O půlnoci 31. srpna tradičně zveřejňujeme medailonky všech účastníků daného ročníku projektu. Od 1. září zde totiž startuje hlasování veřejnosti v hlavní kategorii ocenění Český Goodwill - OSOBNOST," vysvětluje Markéta s tím, že všichni tak mají stejnou startovací pozici.

Pak už záleží jen na samotných nominovaných, nebo těch, kdo je nominovali, jak velkou podporu okolí získají. Hlasovat totiž může každý, ale pouze jednou. "Každý účastník hlasování má pouze jeden hlas," upozorňuje Markéta. Získat titul Osobnost Českého Goodwillu však není jen tak. Celkem se za uplynulé tři ročníky projektu hlasování zúčastnilo 21 533 lidí. 

V premiérovém ročníku 2013 si největší přízeň veřejnosti získala Michaela Hustá s třetinou z celkových 1515 přijatých hlasů. V následujícím roce se svedl lítý boj o první a druhé místo. Vítězně z něj vzešla marmeládová královna Blanka Milfaitová a celkem bylo v roce 2014 přijato 11 719 hlasů. V třetím ročníku ocenění hlasovalo v kategorii Osobnost 8 299 lidí a za Osobnost Českého Goodwillu 2015 zvolilo poprvné muže - Václava Kádnera.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů