61 nominací přijato za 31 dní

17/06/2016

Za měsíc a den poslali lidé již 61 nominací do 4. ročníku ocenění Český Goodwill. Do konce nominační fáze zbývají ještě dva týdny, které podle statistik za uplynulé ročníky bývají na nominace nejhojnější.

V průměru přicházejí denně dvě nominace na ocenění Český Goodwill 2016. V polovině června čítalo konto nominací 61 firem, kterých si lidé váží. Oproti stejnému období loňského roku tento počet představuje nárůst o více než jednu třetinu.

V porovnání s rekordním rokem 2014 vzrostl letos počet dosud přijatých nominací o 135 % a vzhledem k premiérovému ročníku 2013 se jedná dokonce o nárůst 239 %. Výsledné počty se však stále můžou změnit, neboť nominační fáze letošního 4. ročníku ocenění je stále otevřená. Pokud máte ve vašem okolí podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte kvůli odpovědnému přístupu k podnikání a chcete jim veřejně vyjádřit uznání za jejich poctivou práci, neváhejte tak učinit ještě dnes. Šanci nominovat máte do 30. června!

V letech 2013 až 2015 bylo na ocenění Český Goodwill od veřejnosti přijato celkem 239 nominací firem, kterých si lidé váží.

Ke svým 4. narozeninám získal projekt Český Goodwill novou tvář

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů