Těšíme se na 400. fanouška na Facebooku ČG

14/06/2016

77 dní přesně uplynulo ode dne, kdy Facebooková stránka Český Goodwill získala svého 333. fanouška. A dnes se již těšíme, že co nevidět přivítáme v rodině ČG 400. podporovatele. K dnešnímu dni naše rodina čítá krásných 398 fanoušků.

Český Goodwill na Facebooku získá v průměru sedm až deset nových fanoušků, tedy více než jednoho fanouška denně. "Velice si vážíme každého z našich podporovatelů," řekla manažerka projektu Markéta Nová a dodala: "Příznivci ocenění Český Goodwill, a nejen ti facebookoví, mají společnou jednu důležitou vlastnost. A tou je pozitivní myšlení, podpora odpovědného podnikání a především loajalita dobré myšlence a hodnotám našeho projektu."

29. března 2016 získal Facebook Český Goodwill svého 333. fanouška

Na nárůst popularity stránky Český Goodwill na Facebooku má jistě vliv i skutečnost, že se tam toho mnoho děje. "Využíváme prostor sociálních sítí ke komunikaci příběhů podnikatelů, které veřejnost nominovala na ocenění Český Goodwill," přiblížila Markéta s tím, že za uplynulé tři měsíce například proběhlo již 20 on-line rozhovorů. Ty kromě publicity firem, jejichž zástupci odpovídali na dotazy publika, přinesly také zajímavé odměny samotným tazatelům. "K dnešnímu dni jsme v souvislosti s rozhovory na Facebooku udělali radost 60 účastníkům, kteří položili nejzajímavější otázky," doplnila Markéta.

Další z aktivit, která právě probíhá, je soutěž týkající se historie projektu Český Goodwill. Jmenuje se Co víte o Českém Goodwillu a účastníci prokazují vysokou míru znalosti detailů ocenění od jeho vzniku v roce 2013 do současnosti. Soutěž potrvá do konce června a ti, kdo získají nejvíce bodů, se můžou těšit na lákavé odměny, které výhercům zpříjemní blížící se léto.

"Největší dík za dění na Facebooku Český Goodwill patří Zdeňku Fekarovi, jehož společnost e.vox se o sociální sítě projektu Český Goodwill stará a který je autorem většiny probíhajících aktivit," uzavřela s poděkováním Markéta.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů