Po 3 týdnech má Český Goodwill 2016 na svém kontě 42 nominací

07/06/2016

Právě dnes začal 4. týden nominační fáze 4. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2016. Za uplynulé 3 týdny veřejnost zaslala již 42 nominací vážených českých podnikatelů a společností. V průměru tak přichází 2 nominace za den, což v porovnání se stejným obdobím roku představuje nárůst o 55 %.

"Nominace přijímáme do 30. června," upozorňuje na blížící se termín uzávěrky Markéta Nová, která má projekt na starost, a dodává: "Nominovat může kdokoli - každý sáme za sebe, individuálně, podle svých priorit a morálních hodnot." Nominovat tak může zaměstnanec svého šéfa, obchodní partner svého dodavatele / odběratele, nebo spokojený zákazník firmu, na kterou chce upozornit. Ocenění Český Goodwill si nelze koupit, nominace a účast v projektu je zcela zdarma pro nominující i nominované.

Pomozte i Vy ocenit poctivou práci a odpovědný přístup k podnikání. Pokud máte ve Vašem okolí podnikatele nebo společnost, kterých si vážíte, nominujte na ocenění Český Goodwill 2016 ještě dnes! Nominační formulář naleznete na webu cesky-goodwill.cz. Pokud váháte nebo hledáte inspiraci, koho nominovat, podívejte se na video Český Goodwill 2016:

Hledáme podnikatele, kterých si lidé váží!

Zdroj: HPCG

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů